Google Adsense Banka Havalesi ile Ödeme Almak

Adsense ödemelerini almak için kullanılan elektronik fon transfer sistemi pek çok ülkede kullanılabilir. Dilerseniz banaka havalesi ile ödeme alabileceğiniz ülkelerin listesine bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adsense ödemelerinde banka havalesi ile ödeme alınması durumunda ödemeler doğrudan banka hesabınıza yapılmaktadır. Google, ödeme yapılan hesabın para birimine göre dolar ya da euro cinsindeki kazançlarınızı uluslararası havale yöntemi ile hesabınıza göndermektedir. Bankanızda gelen bu kazanç ödemesini hesabınıza aktarmaktadır.

Banka havalesi ödeme almak için hızlı, güvenilir ve basit bir yöntemdir. Havalelerin hesabınıza başarı ile ulaşması için aşağıda yer alan yönergeleri yerine getirdiğinizden emin olmanız gerekmektedir.

  • Adsense hesabınızda banka hesap numarası ve banka kodlarının doğru girildiğinden emin olun
  • Zorunlu bilgileri doldurduğunuzdan emin olun (ülkelere göre değişkenlik gösterebilir)
  • Banka hesabınız ve adsense hesabınızın aynı ülkede olmalıdır
  • Çalıştığınız banka havale ile ödeme kabul eden bir banka olmalıdır
  • Banka hesap bilgileriniz tam doğru olmalıdır. (Türkçe karakter içeren isimler Türkçe yazılmalıdır.)
  • Eklenen banka hesabı adsense ödemelerini alabilmesi için uluslar arası para transferlerine açık olmalıdır.

Banka hesap bilgilerinizi eklerken hata alıyor iseniz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra bilgilerinizi tekrar gönderiniz. Bilgilerin doğruluğunu ve uluslar arası para transferlerine açık olup olmadığını teyit etmek için bankanız ile iletişime geçebilirsiniz

Seçilen banka hesabına göre ödemelerin ulaşmasının 15 iş günü zaman alabileceğini unutmayın.

beachturk

2002 yılında tanıştığım bilgisayar dünyası ile çevrim için toplulukların önemini erken kavrayarak ; * Kendisini sosyal medya alanında geliştiren * Yeni programlar ve çeşitli yazılımları yakından takip eden * İnternet kullanıcıların tamamını bir müşteri potansiyelinde gören * Ekranın arka tarafında asıl oyunu yöneten * Ve bunlara istinaden finansal özgürlüğünü bilgisayar üzerinden elde eden, bir birey olmak için yaklaşık 16 yıldır büyük bir aşk ile dijital dünyada yer alıyorum. Kendi açtığım şirketimi temel hedef olarak 2020 sonlarına kadar büyütüp özellikle dijital pazarlama alanında ciddi izler bırakmayı planlıyorum.  Picker üzerinde yer alan eğitimin temel amacı insanları dijital üretkenliğe yönlendirmek ve fiziksel yorgunlukları azaltarak zihinsel teknikler ile gelir elde edilmelerine katkı sağlamaktır. 

Bu Yazı Hakkında Ne Söyleyebilirsiniz?