Reklam Yerleşimi Eğitimi

Reklam Yerleşimi Eğitimi

img
reklam

Reklam Yerleşimi Eğitimi

Bu Derse 24 Kişi Katıldı
Reklam Yerleşimi Eğitimi Nedir?

Web sitelerinizde reklam alanlarını tespit etmenizi ve uygun reklam birimlerini eklemenizi öğretmeyi hedefleyen bir eğitim setidir

Eğitimde hangi konular var ?

Eğitimde yer alan konular için bu sayfada yer alan konular sekmesini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim Adsense üzerine mi?

Eğitim temel olarak adsense baz alınarak anlatılmıştır, ancak reklam alanları tespiti ve yerleitirilmesi gibi hususlarda farklı firmaların reklam kodları da eklenebilir. Temel yapı reklam yerleşimi üzerinedir.

Bu eğitimden sonra her sitemde reklam yerleşimi yapabilir miyim?

Eğitimde wordpress tabanlı siteler üzerinde yapılabilecek değişiklikler ve yerleşimler incelenmiştir.

Eğitimin Teknik Desteği Var Mı?

Evet eğitim konuları ile ilgili teknik destek sağlanmaktadır.Reklam yerleşimi için satın aldıktan sonra 30 gün teknik destekten yararlanabilirsiniz.

  • Temel Giriş
  • Reklam Yerleşim Kuralları
  • Reklam Birimleri
  • Reklam Temaları
  • Reklam Eklentileri ve Reklam Alanları
  • Reklam Yerleşimi Operasyonu

Instructor

beachturk

2002 yılında tanıştığım bilgisayar dünyası ile çevrim için toplulukların önemini erken kavrayarak ; * Kendisini sosyal medya alanında geliştiren * Yeni programlar ve çeşitli yazılımları yakından takip eden * İnternet kullanıcıların tamamını bir müşteri potansiyelinde gören * Ekranın arka tarafında asıl oyunu yöneten * Ve bunlara istinaden finansal özgürlüğünü bilgisayar üzerinden elde eden, bir birey olmak için yaklaşık 16 yıldır büyük bir aşk ile dijital dünyada yer alıyorum. Kendi açtığım şirketimi temel hedef olarak 2020 sonlarına kadar büyütüp özellikle dijital pazarlama alanında ciddi izler bırakmayı planlıyorum.  Picker üzerinde yer alan eğitimin temel amacı insanları dijital üretkenliğe yönlendirmek ve fiziksel yorgunlukları azaltarak zihinsel teknikler ile gelir elde edilmelerine katkı sağlamaktır. 

E-mail Aboneliği

Güncellemeleri almak için abone olun