Uzmanından Sıfırdan İleri Seviyeye Google Adsense

img
adsense-850×400

Uzmanından Sıfırdan İleri Seviyeye Google Adsense

4 Öğrenci Satın Aldı

Merhaba Adsense eğitimi, adsense hakkında bilgisi olmayan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen webmasterlar için hazırlanmış bir eğitim setidir.

Bu eğitim seti konuları ve süreleri hakkında detaylı bilgiyi konular sekmesinden takip edebilirsiniz.

Merhaba Adsense Eğitimi Kimlere Yöneliktir?

  • Bu eğitim giriş/orta düzeyde bir eğitimdir, ilgili konu başlıkları hususunda hiç bilgisi olmayanlar için hazırlanmıştır.

Eğitimler Hangi Cihazlardan İzlenebilir?

  • Mobil cihazlar dahil tüm cihazlardan bu eğitim izlenebilir

Eğitim İçerikleri Güncellenecek Mi?

  • Evet, eğitim içerikleri her zaman güncellenecektir, ihtiyaç halinde ek ders talep formu ile ders ile alakalı eksikliklerin video olarak kayda alınması için talep gönderebilirsiniz.

Eğitimlere Erişimin Süresi Var Mı?

  • Hayır, bir defa satın alınan eğitim her zaman izlenebilir

Bu Eğitimden Sonra Ne Öğreneceğim?

  • Google adsense ile web siteleri üzerinden nasıl gelir edebildiğinizi öğrenecek, aklınıza takılanları destek ekibimizden yardım alarak uygulamaya başlayacaksınız.

Eğitmen

User Avatar picker

2002 yılında tanıştığım bilgisayar dünyası ile çevrim için toplulukların önemini erken kavrayarak ; * Kendisini sosyal medya alanında geliştiren * Yeni programlar ve çeşitli yazılımları yakından takip eden * İnternet kullanıcıların tamamını bir müşteri potansiyelinde gören * Ekranın arka tarafında asıl oyunu yöneten * Ve bunlara istinaden finansal özgürlüğünü bilgisayar üzerinden elde eden, bir birey olmak için yaklaşık 16 yıldır büyük bir aşk ile dijital dünyada yer alıyorum. Kendi açtığım şirketimi temel hedef olarak 2020 sonlarına kadar büyütüp özellikle dijital pazarlama alanında ciddi izler bırakmayı planlıyorum. Picker üzerinde yer alan eğitimin temel amacı insanları dijital üretkenliğe yönlendirmek ve fiziksel yorgunlukları azaltarak zihinsel teknikler ile gelir elde edilmelerine katkı sağlamaktır.

BİZİ TAKİP EDİN

yeni derslerden haberiniz olsun.