Adsense Arbitraj

img
arbitraj

Adsense Arbitraj

30 Öğrenci Satın Aldı

Adsense Arbitraj Nedir?

 • Temel olarak reklam vererek daha hızlı ve ucuz bir şekilde ziyaretçi elde etmek  sonrasında bu ziyaretçiyi daha değerli bir platformda gelire dönüştürmektir.

Başlangıç İçin Ne Gerekiyor?

 • Bir adet alan adı ve bir adet hosting.

Eklenti Almamız Gerekiyor Mu?

 • Hayır herhangi bir eklenti gerekmiyor.

Bilgi Düzeyi Önemli Mi?

 • Evet, arbitraj sıfırdan başlayanlara uygun bir eğitim değildir, orta ve ileri seviye olarak sınıflandırılabilir.

Bu Sistem Gelir Garantili Midir?

 • Web sektöründe bu terim picker hizmet anlayışı ile uyuşmamaktadır. Eğitimi izledikten sonra çalışmazsanız gelir elde edemezsiniz.

Arbitraj Zor Mudur?

 • Evet, gözünüzde çok büyütmeniz gerekmez, ancak arbitraj zor, zahmetli bir iş olduğu kadar temel mantığı çözdükten sonra inanılmaz zahmetsiz, zevkli ve dönüşümü güzel bir tekniktir.

Arbitraj Adsense Hesaplarına Zarar Verir Mi?

 • Hayır, ancak herhangi bir öğrencinin sitesini, içeriklerini, uyguladığı teknikleri, ya da yapabileceği legal-illegal girişimleri takip şansımız olmadığı için bu husus tamamen öğrenci sorumluluğundadır.

Eğitim Sonrası Teknik Destek Var Mı?

 • Eğitim ile ilgili hususlar için teknik destek sağlanmamaktadır. Sistem, üyelik, videolar vb. hususlar için süresiz olarak picker teknik destek sisteminden yararlanabilirsiniz.

Teknik Destek Yok İse Anlamadığımız Kısımlar Ne Olacak ?

 • Eğitimde herşey anlaşılır ve net biçimde iletilmiştir. Buna rağmen ilerlemekte zorlandığınız hususlar olur ise “ek ders talep formu” ile eksik olduğu düşünülen kısım için ek ders çekilmesi talep edilebilecektir. Bu ek dersten tüm katılımcılar yararlanabilecektir.

Videoları Nasıl İzleyebilirim?

 • Bilgisayara bağlanan herhanbi bir cihazdan izleyebilirsiniz.

Videoları İndirebilir Miyim?

 • Videoların download izni yoktur, indiremezsiniz.

Eğitmen

User Avatar picker

2002 yılında tanıştığım bilgisayar dünyası ile çevrim için toplulukların önemini erken kavrayarak ; * Kendisini sosyal medya alanında geliştiren * Yeni programlar ve çeşitli yazılımları yakından takip eden * İnternet kullanıcıların tamamını bir müşteri potansiyelinde gören * Ekranın arka tarafında asıl oyunu yöneten * Ve bunlara istinaden finansal özgürlüğünü bilgisayar üzerinden elde eden, bir birey olmak için yaklaşık 16 yıldır büyük bir aşk ile dijital dünyada yer alıyorum. Kendi açtığım şirketimi temel hedef olarak 2020 sonlarına kadar büyütüp özellikle dijital pazarlama alanında ciddi izler bırakmayı planlıyorum. Picker üzerinde yer alan eğitimin temel amacı insanları dijital üretkenliğe yönlendirmek ve fiziksel yorgunlukları azaltarak zihinsel teknikler ile gelir elde edilmelerine katkı sağlamaktır.

BİZİ TAKİP EDİN

yeni derslerden haberiniz olsun.